Registračný formulár

Tu sa môžete prihlasovať na náš pretek.

* Údaje označené hviezdičkou sú povinné.

Meno Priezvisko Ročník Kategória Klub Rok narodenia
Zuzana Ličáková 2006 Ženy Lezecká akadémia
Halina Švastová 2005 Ženy Lezecká akadémia
Simona Janíčková 2007 Ženy Lezecká akadémia
Michal Ivanič 2007 Muži Lezecká akadémia
Katarína Hollá 2008 Muži Lezecká akadémia
Tristan Sýkora 2006 Muži Lezecká akadémia
Timotej Začka 2008 Muži Lezecká akadémia
Martina Buršíková 2006 Ženy Lezecká akadémia
Andrej Buzaši 2005 Muži Lezecká akadémia
Sofia Ďurková 2005 Ženy Lezecká akadémia
Lea Slobodová 2007 Ženy Lezecká akadémia
Zojka Slamková 2008 Ženy LK SPIDER\'S NOOK
Filip Lörincz 2009 Muži LK SPIDER\'S NOOK
Nikola Lempochnerová 2006 Ženy LK SPIDER\'S NOOK
Lujza Michalkova 2006 Ženy Lezecka akademia 2006
Peter Tončko 2009 Muži h. k. Prometeus Handlová
Kristína Denčiaková 2009 Ženy h. k. Prometeus Handlová
Juliana Záňová 2008 Ženy T2 Boulder
Xavier Záň 2011 Muži T2 Boulder
Martin ŠMILŇÁK 2005 Muži HK Rozlomity
Ellen Schöneckerová 2008 Ženy James Junior Team Bratislava
Dénes Hegedüs-Krisó 2007.12.22 Muži Mozogj Kreatívan SE / Mhssz 2007
Kristína Halászová 21.7.2004 Ženy HK Moldava
Gréta Orosová 24.12.2006 Ženy HK Moldava
Marek Trembecký 2.4.2007 Muži HK Moldava
Hana Kraslanová 2006 Ženy Lezecká akadémia 2006
Tamara Juhasz 2008 Ženy Mozogj Kreatívan Se 2008
Zora Scholtzová 2007 Ženy HK Rozlomity
Matúš Matúšek 2005 Muži Tatranská Lomnica 2005
Martin Matúšek 2006 Muži Tatranská Lomnica 2006
Laura Vranová 2006 Ženy CCCBBB
Oliver Gajdošovci 2008 Muži CCCBBB
Zoja Jelenská 2010 Ženy CCCBBB
Artur Pankuch 2007 Muži HK Rozlomity
Jakub Papšo 2006 Muži
Paula Papšová 2006 Ženy
Viktória Nichtová 2007 Ženy IAMES LEVICE 2007
Matúš Tinák 2005 Muži IAMES LEVICE 2005
Sára Šuhalová 2008 Ženy IAMES LEVICE 2008
Laura Šuhalová 2008 Ženy IAMES LEVICE 2008
Filip Šumeraj 2005 Muži IAMES LEVICE 2005
Martin Nečej 2007 Muži HK Rozlomity
Peter Jakabovič 2006 Muži MKŠK MODRA
Peter Válek 2008 Muži MKŠK MODRA
Samuel Večerka 2006 Muži MKŠK MODRA
Dorota Bulandová 2005 Ženy HK Manín 2005
Leo Valent 2009 Muži Horolezecký klub Zlaté Moravce
Timotej Ondrejka 2008 Muži Horolezecký klub Zlaté Moravce
Viktória Sališová 2008 Ženy Horolezecký klub Zlaté Moravce
Samuel Vanko 2006 Muži Horolezecký klub Zlaté Moravce
Juraj Gondžúr 2012 Muži K2 Žilina 2012
Michal Gondžúr 2010 Muži K2 Žilina 2010
Ester Kalmárová 2006 Ženy HK Rozlomity
Júlia Móderová 2006 Ženy HK Rozlomity
Lenka Borovská 2005 Ženy
Lenka Borovská 2005 Ženy HK Rozlomity
Martin Šmilňák 2005 Muži HK Rozlomity
Aurora Uhríková 2010 Ženy HK Rozlomity
Lívia Horniaková 2008 Ženy HK Rozlomity
Alexandra Kačmariková 2003 Ženy Move up 2003
Martina Ontková 2006 Ženy Move up 2006
Zuzana Vorodelová 2005 Ženy Move up 2005
Andrej Gajdošovci 2011 Muži CCCBBB
Tobiáš Zázvorka 2008 Muži HK Rozlomity 2008
Martin Rovňák 2005 Muži HK Filozof
Patrik Malý 2008 Muži HK Filozof